אחרי החלפת הבוס, לפני השלמת המעבר ל-PSA, אופל שינתה לוגו וסיסמה

  • “העתיד שייך לכולם” היא הסיסמה החדשה של המותג הגרמני.
  • הסמל שמר על העיגול והברק, אבל צבעיו שונו לשחור לבן.
  • נוימן, הבוס הפורש, עשוי לקבל מענק עד 2 מיליון יורו.
הלוגו החדש של אופל בשחור-לבן (אופל)
הלוגו החדש של אופל בשחור-לבן (אופל)

אוטוניוז, 18.06.2017 – אופל הודיעה בשבוע שעבר על שינוי לוגו ושינוי סיסמה של המותג, שצפוי לעבור עד סוף יולי לרשות קבוצת הרכב הצרפתית פיג’ו-סיטרואן. אפשר לשער שהשינויים שהוצגו נעשו באישור הצרפתים. הלוגו האפור-כסוף שינה את צביעו לשני צבעים מנוגדים, שחור ולבן והסיסמה החדשה של המותג היא “העתיד שייך לכל אחד.”

“מקור הסיסמה החדשה ‘העתיד הוא של כולם’ נמצא בנשמה של אופל,” הסבירה טינה מולר, מנהלת השיווק של המותג. “זו התחייבות, גישה וחובה – ולכן הרבה יותר מאשר הבטחה פשוטה. המותג הוא חלוץ בדמוקרטיזציה של החדשנות. תמיד ייצרנו טכנולוגיות פרימיום לקהל רחב. ההצהרה החדשה מגשרת על הפער בין ההיסטוריה של אופל לבין התוכנית העתידית של המותג. זה מה שמניע אותנו וזה מה שמייצג המותג אופל.”

תמונות מקפיין חדש של אופל לאינסיגניה החדשה ושל שגריר המותג, יורגן קלופ (אופל)

אולם מה שייצג את אופל בעתיד הוא עדיין לא ברור בדיוק כמו התוכניות של PSA לגבי המותג. קארל-תומאס נוימן, שקד על תוכנית להפוך את המותג לחשמלי, אולם זו היתה תוכנית יפה לג’י.אמ אבל אינה מתאימה ל-PSA, שכדי לבסס את מעמדה כיצרנית המכוניות מס. 2 באירופה, תצטרך לשווק את כל כלי הרכב בעלי מנועי הבעירה הפנימית האפשריים של אופל. לכן התוכנית של נוימן, שפרש מניהול אופל, אבל נשאר לעת עתה חבר הנהלת החברה לא תיושם.

לפי העיתונות הגרמנית נוימן נותר חבר הנהלה, משום שזה עשוי להבטיח לו בונוס של עד 2 מ’ יורו אם העיסקה למכירת אופל ל-PSA תושלם.

מכונית מאסיבית

מי שמציג את הלוגו החדש הוא יורגן קלופ, מנהל קבוצת הכדורגל של ליברפול  שגם קיבל לרגל חתימת חוזה ארוך טווח חדש עם המותג מכונית אופל אינסיגניה גרנד ספורט עם מנוע 2.0 ל’ הזרקה ישירה ו-260 כ”ס. “בליברפול אנחנו פשוט אומרים: זה מאסיבי,” אמר קלופ על המכונית שקיבל.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!