הודעה למשתמשי אתר אוטוניוז

בגלל שינוי כתובת מ-HTTP ל-HTTPS יתכן שתקבלו הודעה שהאתר לא בטוח. עליכם לנקות את ה-cache או לגלוש בדפדפן אחר כדי לא לקבל הודעה זו. לפרטים הקליקו כאן

CM107 מערכת למניעת תאונות בשוק הישראלי

  • מערכת מבוססת מצלמה מתריעה של שבע מצבי סכנה.
  • משווקת ע"י AWACS, ה'מוח' של המערכת תוכנן בישראל.
  • טרם נחתמה תקנה שתחייב התקנת המכשיר במכוניות חדשות.
CM107 מערכת התרעה נוספת (יח"צ)

אוטוניוז, 17.08.2017 – חברת AWACS המשווקת מוצר הנושא אותו שם המיועד להתריע מפני התנגשות ופועל על רדאר, החלה לשווק לאחרונה גם מוצר להתרעה בפני תאונה חזית-אחור מבוסס מצלמה ונקרא CM107. מוצר ה-ADAS החדש, לדברי החברה, אינו תחליף ל-AWACS מבוסס הרדאר, אלא משמש מענה לפלח שוק של לקוחות המעוניין במערכת מבוססת מצלמה.

ל-CM107 התרעות לשישה מצבים ביניהם סטיה מנתיב, אי שמירת מרחק, סכנת התנגשות בהולכי רגל או רוכבי אופניים, זיהוי תמרורמי מהירות וחריגה מהמהירות המותרת, אזהר מפני התנגשות ברכב מלפנים בדרכים עירוניות ובינעירוניות.

ה-CM107 אמור להתחרות במערכות של מובילאיי, המערכת הדומיננטית בשוק, ומערכת מובון, המשווקת ע"י א.ד.י מערכות. מחיר מומלץ לצרכן של ה-CM107 הוא 2,952 ש'.

השוק למערכות התרעה מסוג זה אמור לזנק בהיקפיו בשנה הבאה אחרי ששר התחבורה אמר בעבר שהחל מ-2018 תהיה חובה של התקנת מערכות אלה בכל המכוניות הפרטיות החדשות המיובאות לישראל. הצו לתקנה המחייבת את התקנת המערכת טרם נחתם.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin