פורד חשפה את הפיאסטה החדש בארבע גירסאות

  • פורד פיאסטה, שיוצרה לראשונה לפני 40 שנה, הציג דגם חדש.
  • גירסת Viganle איכותית וגירסת Crossover הינם החידושים העיקריים.
  • מערכת אודיו של B&O מותקנת במכונית.

30

אוטוניוז, 30.11.2016 – פורד חשפה אתמול (ד') את הפיאסטה החדשה עם ארבע גרסאות לייצור עם ההשקה בקיץ 2017: פיאסטה טיטניום, פיאסטה STT גירסת הביצועים, פיאסטה ויגנאלה הגירסה היוקרתית ופיאסטה אקטיב, גירסת קרוסאובר.

המכונית תושק באירופה בשנה הבאה עם מנועי בנזין ודיזל. המנוע הבסיסי יהיה 3-ציל' 1.1 ל', שיחליף את מנוע ה-1.25 ל' והוא גירסה ללא מגדש טורבו של מנועי ה-Ecoboost. בנוסף לכך יהיה גם מנוע טורבו בנזין אקובוסט 1.0 ל' והספק 138 כ"ס. מנוע טורבו דיזל בנפח 1.5 ל' ו-118 כ"ס יהיה זמין אף הוא כשמתחתיו יהיה מנוע דיזל שהספקו 84 כ"ס.

הפיאסטה החדשה תהיה גדולה מקודמותיה ואורכה המרבי צמח ב-71 מ"מ ל-4,040 מ"מ.

פורד מציינת שלדגם החדש יהיו 15 מערכות עזר לנהיגה ובהן גילוי הולכי רגל ומניעת תאונות בלילה; סייע חניה שמסוגל למצוא מקומות חניה ולסייע בתמרוני חניה; מערכת התרעה מתנועה חוצה.

בנוסף לכך זה יהיה הדגם הראשון של פורד בו תותן מערכת שמו B&O Play Sound System. כמו כן תותקן במכונית מערכת קישוריות בשם SYNC 3 של פורד התומכת במסכי מגע.

זו תהיה הפעם הראשונה שפורד תציע עם הפיאסטה דגם יוקרתי תחת המותג האיטלקי המפורם Vignale ובנוסף לכך גירסת קרוסאובר שלא שווקה קודם לכן. המכונית תצויד ב-3 או ב-5 דלתות.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin