סטארטאסיס תספק שירותי הדפסת תלת מימד לקבוצת הפורמולה 1 של מקלארן

  • מוצרי סטארטאסיס אמורים לסייע למקלארן להחיש את קצב פיתוח רכיבים למכוניות הפורמולה 1.
  • החברה תנצל את הידע שתרכוש בפורמולה 1 ליישום בייצור מכוניות המוני ובתעשיית החלל.
  • אנדי מידלטון: ""המהירות והדיוק הטכנולוגי הדרושים כדי להיות הטוב ביותר בפורמולה 1 הינם זיווג מושלם לסטארטאסיס"
ג'ונתן ניל (משמאל) ה-COO של קבוצת מקלארן לוחץ ידיים עם אילן לוין, הCEO של סטארסאסיס באולם הכניסה למרכז מקלארן בווקינג, בריטניה (מקלארן)
ג'ונתן ניל (משמאל) ה-COO של קבוצת מקלארן לוחץ ידיים עם אילן לוין, הCEO של סטארסאסיס באולם הכניסה למרכז מקלארן בווקינג, בריטניה (מקלארן)

סטארטאסיס

אוטוניוז, 24.01.2017 – סטארסאסיס, יצרנית מדפסות תלת מימד, חתמה על חוזה לארבע שנים לאספקת שירותי הדפסת תלת מימד לקבוצת מרוצי הפורמולה 1 הבריטית, מקלארן רייסינג, כך הודיע אתמול (ב') שתי החברות. סטארטאסיס (Startasys) ממוקמת במיניאפוליס, מינסוטה וברחובות, ישראל. החברה נסחרת בנאסדאק ושווי השוק שלה כמיליארד דולר. קבוצת מקלארן רייסינג היא מקבוצות המרוצים המפורסמות והמצליחות בהיסטוריית הפורמולה 1, אולם בשנים האחרונות היא נקלעה למשבר והתדרדרה למקומות הנמוכים באליפות העולם. ספקית המנועים של מקלארן בשנים האחרונות היא הונדה.

סטארסאסיס תספק למקלארן פתרונות הדפסת תלת מימד וחומרים מתקדמים ביותר, ליצירת אבות טיפוס תפקודיים ו-וויזואליים כולל מכשירי חומרים מרוכבים ויצור חלקים מיוחדים כאשר זמן ההספקה יואץ וישפר את הביצועים של פעולות התכנון והייצור, נמסר בהודעה לעיתונות.

אילן לוין, ה-CEO של סטארטאסיס אמר בהודעה לעיתונות ששיתוף הפעולה עם קבוצה הנמצאת בחזית הספורט המוטורי, יאפשר ליישם לקחים וחידושים גם בתעשיית הרכב העיקרית ועבור לקוחות בתעשיית החלל.

"המהירות והדיוק הטכנולוגי הדרושים כדי להיות הטוב ביותר בפורמולה 1 הינם זיווג מושלם לסטארטאסיס," אמר אנדי מידלטון, נשיא אזור EMEA בסטארסאסיס.

"היכולת לבצע מודל במהירות ולהעריך חלקים סטארטאסיס לא רק תגדיל את התפוקה שלנו בתחום זה, אלא גם תאפשר לחקור באופן דינמי ולהשתמש בפתרונות הדפסת  תלת מימד המתקדמים החדשים של סטארטאסיס."

קבוצת מקלארן טכנולוג'יס, שמקלארן רייסינג היא אחת מהחברות בה, פועלת גם בייצור מכוניות על באמצעות מקלארן אוטומוטיב ובתחומי הייטק נוספים. בשנה שעברה הדיחו בעלי השליטה בקבוצה מתפקיד ה-CEO את רון דניס, מי שהקים את הקבוצה במבנה הנוכחי שנה והוביל אותה במשך 35 שנה להישגים בשדה הספורט המוטורי ובתחומים נוספים. דניס נותר עם אחזקה של 25% במניות הקבוצה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin