מחקר ופיתוח: מרידיאן, אקסלרייטור חדש בבריטניה לפיתוח מכוניות מקושרות ואוטונומיות

  • האקסלרייטור ינסה למנף תשתית קיימת כדי לקדם מחקר בתחום ה-CAV.
  • יעבוד עם יצרניות רכב, סטארטאפים ועסקים בינוניים.
  • מבוסס על השקעות קודמות של ממשלת בריטניה בסקטור האוטומוטיבי.
מרידיאן, אקלסרייטור לפיתוח CAV (מרידיאן)

אוטוניוז, 25.09.2017 – בשנים האחרונות השקיעה הממשלה הבריטית לא מעט כספים בסיוע למחקר ופיתוח בתעשיית הרכב המקומית. המובילות האנגלית בטכנולוגיות אוטומוטיביות מתקדמות בא לידי ביטוי, בין השאר, בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למכוניות מרוצים. בעבר הטכנולוגיות החדשניות נמצאו יותר בצד של מבנים, חומרים ומערכות הנעה, כיום הטכנולוגיות החדשניות נוטות יותר לכיוון של חשמול כלי רכב ודיגיטציה לקראת המעבר לעולם ללא נהגים.

לאחרונה נחנך בבריטניה Meridian, אקסלרייטור שמיועד להאיץ את הפיתוח של המכונית המקושרת וכלי רכב אוטונומיים (CAV). המיזם החדש הוא שיתוף פעולה בין מספר גופים הפועלים בתחום פיתוח טכנולוגיות חדשות ובהם ה-Automotive Council, Advanced Propulsion Centre ו-CCAV.

מרידיאן ימנף אמצעים קיימים בבריטניה, כמו מסלולי מבחן, פרוזדור מקושר ציבורי ואמצעים רבים אחרים שפותחו לאורך השנים, כדי לבחון ולפתח טכנולוגיות חדשות.

במיזם החדש יקחו חלק תעשיות שונות ובהם בינה מלאכותית, ביטוח, משחקים, ניידות, טלקומוניקציה, משפטים ושירותים פיננסיים ובכך גם יודגשו הגורמים הרבים שחייבים לשתף פעולה כדי להגיע לנהיגה אוטונומית מלאה.

להערכת המיזם, שיתוף הפעולה בין הגופים השונים לא רק יקפיץ את בריטניה לחזית הטכנולוגיה האוטומוטיבית, המסורתית והחדשנית, אלא גם ימשוך אליה השקעות זרות לתחום.

"כדי ש-CAVs יאומצו באופן מקיף הם צריכים לתפקד ללא פגם בכל הכבישים," אמר בהודעה לעיתונות ג'ים קמפבל, מנהל האקסלרייטור. "מרידיאן תתמקד באינטגרציה וקישוריות של כלי רכב אלה עם סביבות מורכבות בבריטניה וסביב העולם."

כותרות היום

עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin