הודעה למשתמשי אתר אוטוניוז

בגלל שינוי כתובת מ-HTTP ל-HTTPS יתכן שתקבלו הודעה שהאתר לא בטוח. עליכם לנקות את ה-cache או לגלוש בדפדפן אחר כדי לא לקבל הודעה זו. לפרטים הקליקו כאן

גלריה: ב.מ.וו קונספט Z4

ב.מ.וו מציגה בקונקורס ד'אלגנס בפבל ביץ' בסוף השבוע הנוכחי את דגם הקונספט Z4. בהודעה ארוכה לעיתונות לא מוזכרות מערכות הנעה ולא מערכות נהיגה אוטונומית אלא רק העיצוב המחודש של אדריאן ואן הוידונק, המעצב הבכיר של הקבוצה.

הקונספט Z4 ממשיך את מסורת הרודסטרים של ב.מ.וו, ומצטייד הפעם בשפת עיצוב חדשה. הנהג ממוקם יותר במרכז המכונית מאשר בדגמי רודסטר קודמים ומעניק למכונית פרופורציות ספורטיביות ודינמיות יותר, לפי ההודעה לעיתונות. "ב.מ.וו קונספט Z4 מבטא את שפת העיצוב החדשה ב.מ.וו מכל נקודות מבט ובכל הפרטים," אמר ון הויידונק. "מהחזית בעלת המראה הדינמי אל הצדדים המדהימים אל קצה הזנב הנקי: קווים אחדים והמשחקים המעודנים בין המשטחים מספיקים כדי ליצור תחושה של עוצמה ורגש."

ב.מ.וו סיימה את ייצור הדור הקודם של ה-Z4 לפני שנה, אוגוסט 2016 ומפתחת במשותף עם טויוטה מכוניות ספורט קומפקטית שעל בסיס תיוצר מחליפות ה-Z4.

ה-Z4 העתידית תצויד במנועי בעירה פנימית, אולם יתכן שתיוצר לה גם גרסת פלאג-אין הייבריד. בסיסית הדגם ייוצר עם תיבת הילוכים אוטומטית, אולם יתכן שלחץ של קהל אוהדי הרודסטר ישכנע את ב.מ.וו להציע גם גירסה ידנית לחובבי הנהיגה האירופים.

בעיצוב הקונספט Z4 בולטת הרשת בגריל הקדמי, והפסול המובהק בצידי המכונית. שני כונסים אויר גדולים נצאים מתחת ליחידות התאורה הקדמית.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin