הודעה למשתמשי אתר אוטוניוז

בגלל שינוי כתובת מ-HTTP ל-HTTPS יתכן שתקבלו הודעה שהאתר לא בטוח. עליכם לנקות את ה-cache או לגלוש בדפדפן אחר כדי לא לקבל הודעה זו. לפרטים הקליקו כאן

בריאן קרזניץ', הבוס של אינטל, בביקור בישראל

  • שבועיים אחרי השלמת רכישת מובילאיי קרזניץ' מגיע לישראל.
  • יבקר במתקנים אחדים של אינטל, ובהם מובילאיי.

אוטוניוז, 21.08.2017 – שבועיים אחרי השלמת העיסקה לרכישת מובילאיי הגיע בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל, לביקור בישראל. הביקור, לפי דיווחים במדיה נועד לציין השקה של מעבד חדש של אינטל שפותח בישראל, אולם חלק ניכר מזמנו של קרזניץ' יוקדש גם למובילאיי, שאמורה להוביל בשנים הקרובות את מאמצי החדירה של אינטל לתעשיית הרכב, מאמצים קריטיים לעתיד החברה.

קרזניץ' צפוי לשהות בישראל יומיים ויבקר הבוקר (ב') במשרדי מובילאיי בירושלים ואחר במתקני החברה בחיפה ובקרית גת. בירושלים נמצא גם מרכז הפיתוח הגדול של אינטל בישראל.

קרזניץ' כבר ביקר השנה בישראל פעם אחת עם ההודעה על עיסקת ה-15.3 מיליארד ד' לרכישת מובילאיי באמצע מרץ. אינטל היא כיום המעסיק הגדול בישראל וצפויה להישאר כזאת למשך שנים במידה והתכניות להרחבת הפעילות של מובילאיי כמובילת הפעילות האוטומוטיבית הגלובלית של אינטל יצאו אל הפועל. לקרזניץ' אמור להיות עניין מיוחד בפעילות זו, מאחר שהיא תקבע את הרקורד שלו כנשיא ו-CEO של אינטל.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin