אינוויז משיקה ליידאר לשוק האפטרמרקט לבדיקות של מערכות נהיגה אוטונומית

  • InnovizPro משיק לאפטרמרקט חיישן ליידאר חדש המכוון למפתחי מערכות נהיגה אוטונומית.
  • ייוצר ע"י JABIL, חברת אלקטרוניקה בינלאומית.
  • ישווק החל מהרבעון הראשון 2018.

אוטוניוז, 23.05.2017 – אינוויז טכנולוג'יס הכריזה על השקת InnovizPro חיישן ליידאר מצב מוצק לשוק האפטרמרקט המיועד לשמש לבדיקות ולמאמצי מו"פ של מערכות נהיגה אוטנומיות. אנוויז חתמה על הסכם עם חברת JABIL, חברה בינלאומית מובילה בשירותי אלקטרוניקה לייצור ה-InnovizPro. המכשיר עתיד להגיע לשוק ברבעון הראשון של 2018.

-InnovizPro הוא חיישן מצב מוצק בהפרדה גבוהה, High Definition מבוסס על ארכיטקטורת חומרה שפותחה ע"י אינוויז, שגם רשמה פטנטים על הפיתוחים. קהל היעד של המוצר הן חברות המפתחות מערכות נהיגה אוטונומית ובהן יצרניות הרכב וספקיות טיר 1. עם החיישן החדש החברות יוכלו לבדוק שילוב של ליידאר כחלק ממערכת הנהיגה אוטונומית והשתלבותו באקוסיסטם המתפתח.

לדברי החברה InnovizOne, חיישן הליידאר הסטנדרטי, מסוגל לפעול ביעילות בתנאי מזג אויר ותאורה משתנים. אינוויז מנהלת מו"מים עם יצרניות רכב וספקיות לתעשיה לרכישת החיישן, שדוגמאות ראשונות ממנו יהיו מכונות ברבעון הראשון של 2019.

"הן InnovizOne והן InnovizPro מאפשרים מיפוי תלת מימדי מתקדם ממרחק בהפרדה גבוהה ומספקות בזמן אמת סריקה מדויקת ואמינה של סביבת הרכב. המוצרים מבוססים על ארכיטקטורה יחודית הכוללת גלאי בעל מאפיינים ייעודיים ורכיבי MEMS. הטכנולוגיה מוגנת הפטנטים של אינוויז מספקת ביצועים מתקדמים ביותר בהשוואה לפתרונות שוק קיימים. בנוסף לכך, הלידאר המבוסס מצב-מוצק הינו ללא חלקים מכניים נעים לעומת פתרונות מסורתיים ומאפשר לאינוויז להציע פתרון מתקדם, תוך מזעור משמעותי של גודל המוצר ובמחיר שוק המאפשר ייצור המוני והטמעת הטכנולוגיה," נכתב בהודעה לעתונות.

בעבר אמרה אינוויז שביכולתה לספק חיישן ליידאר בעלות של 100 דולר ליחידה. לפני כשנה גייסה אינוויז  9 מ' ד'. בדצמבר האחרון הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם יצרנית הטיר 1 הגדולה מאגנה אינטרנשיונל.

עשו מנוי לניוזלטר של אוטוניוז
עשו מנוי לניוזלטר וקבלו את כל העידכונים
תודה על עשיית המנוי. עליך לאשר את כתובת האימייל כדי שנוכל לשלחו אליכם. אנא בדקו את האימייל ובצעו את ההוראות.
אנחנו מכבדים את פרטיותכם. לעולם לא נעביר את פרטיכם לצד שלישי
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin